Ресторан & Кінотеатр (конференц зал)

ЗАКАЗАТЬ

Новина!

Новорічні свята разом! Оренда залів для святкування урочистих свят! Також є танцювальний майданчик.
Вартість — за домовленістю.

Якісно підготовлені презентації, конференції, семінари — це невіддільна частина бізнесу. Саме під час особистих зустрічей з партнерами досягаються кращі результати угод, вирішуються конфліктні питання і налагоджуються контакти.

Саме тому так важливо організувати конференцію на вищому рівні. Це вимагає інтенсивної підготовки місця та необхідного обладнання.

Звільнити Вас від виснажливих підготовок може персонал комплексу «Меджибіж», пропонуючи свій новий конференц-зал. Оснащений за останнім словом техніки, він краще за інших підійде для проведення ділових зустрічей та інших заходів: екран в шість квадратних метрів, два плазмових телевізори, мультимедійна апаратура для обробки файлів будь-яких форматів і якісна звукова система. І не варто забувати про комфортабельні меблі, системи кондиціонерів вищого класу й інтер’єр оформлений в стилі лицарського замку. З таким набором переваг Ви будете неперевершені!

Родзинкою проведення заходів в комплексі «Меджибіж» є його розташування в мальовничому куточку Поділля, де «рукою сягнути» до старовинного середньовічного замку. Самота і спокій у Вашому розпорядженні до дружньої атмосфери, а першокласний сервіс дозволить Вам не турбуватися про дрібниці.

Тут Ви можете відсвяткувати дні народження, весілля, корпоративи. Місткість залу — 70 місць.

Послуга проведення конференція «під ключ» містить:

  • оренду конференц-залу (місткістю від 10 до 100 осіб), до 6 год 4500 грн., від 6 год 5500 грн.
    безкоштовну зону Wi-Fi;
  • можливість замовити «кава-брейк» або фуршет з широкого вибору варіантів;
  • знижки на послуги конференц-залу при поселенні в номерах комплексу «Меджибіж»;
  • організацію екскурсій по історичних місцях Меджибожа;
  • музичний супровід
  • послуги ведучого
  • діджей

Ціна договірна.