Ресторан

ЗАМОВИТИ

Автотуристичний комплекс «Меджибіж» – це яскравий куточок України, який розташований на трасі Е 50 Львів-Кіровоград-Знам’янка. Має зручне паркування для легкового і вантажного транспорту з відеоспостереженням і охороною. Ресторан можуть відвідати люди різних категорій. Для наших гостей пропонується вишукана українська кухня з особливостями приготування стародавнього містечка Меджибіж. Родзинкою ресторану вважаються рибні страви. Оскільки місцевість багата на річки та озера.

Ресторан має два критих зали на 30 і 20 осіб і окремий зал з входом, оснащений старовинною зброєю і каміном.

Також для наших гостей пропонуються чотири дерев’яних  будиночки. Перший і другий на 8 осіб, третій на 22 особи й четвертий на 12 осіб. Все зроблено в народному стилі.

Особливістю ресторану є покриття даху старовинної черепиці зібраної по всьому регіону Хмельницького, яка передає народну атмосферу.

Ресторан має три літніх майданчики, які прикрашені багаторічними зеленими насадженнями, фонтанами.

 

Це літній зал з каміном на 24 людини, зал на 30 осіб, зал на 100 осіб з фонтанами. Тут Вас чекає вишукана українська кухня і багато європейських страв.

Гриль бар — де на ваших очах приготують смачні чудеса з м’яса і риби. Всі страви з екологічно чистого української сировини. Кухня автотуркомплекса «Меджибіж» надає широкий вибір страв і напоїв відвідувачам ресторану. Ми дбайливо зберігаємо кращі традиції української гостинності та створимо дивовижну атмосферу затишку і тепла, якою сповна може насолодитися кожен гість нашого закладу. У меню представлені страви української та європейської кухні, в тому числі й особливу різноманітність страв зі свіжої риби — коропа, форелі, щуки. Приємно здивує Вас асортимент напоїв: алкоголь світового та українського виробника, широкий вибір коктейлів.

Щоб ознайомитися з нашим меню — натисніть кнопку «Меню»

Menu